| Anonima69669 a întrebat:

Ieri mi-am scapat telefonul in wc. Nu pot sa le zic parintilor chestia asta pentru ca a fost un gest prostesc. Telefonul merge, dar am constat totusi 3 probleme la el (deocamdata): 1. Pe ecran se afla o linie care e mai deschisa la culoare decat restul ecranului, deci cred ca e vorba despre display. 2. Butonul de dat volumul mai tare nu este functional. 3. Camerele sunt aburite. Cat credeti ca m-ar costa sa il duc la service? Cine a intampinat aceste probleme, cum le-ati rezolvat?

4 răspunsuri:
| Anonim1447799 a răspuns:

Încearcă sa îl bagi în orez câteva ore! Sper sa meargă

| Anonima69669 explică (pentru Anonim1447799):

L-am bagat dar nu a mers, ba chiar camera s-a aburit mai tare iar butonul de volum merge, dar acum nu mai merge cel de inchidere a telefonului.

| Anonim1447799 a răspuns:

Nu prea stiu alta metoda, mergi cu el la reparat

| Anonima69669 explică:

Mentionez ca este un iphone 6s.