| Andrəi a întrebat:

Ies din casa unde se certau părinții și ma vad cu Alex si Cata(2 prieteni buni,în viata reala și în vis) in bloc,Alex dadea backflip-uri si m-am rugat eu de el sa inceteze(la modul "Alexe nu mai da dracu backflip-uri ca îți rupi gatul dracu"),dupa mi-a dat o pasa si i-am pasat-o inapoi blocandu-i mingea lui Cata intre bara și spațiul gol,a venit bunica lui Cata si tipa la noi,după i-a scos mingea dintre bara și golul(golul în jos nu la fotbal)stateam la trei si a venit câinele lui Cata (a început sa se urce pe mine, sa ma lingă și nu îmi plăcea asta) si Cata voia sa aleaga dintre noi doi, dupa apare in vis o fata si spune ca vrea o sora si titlul visului e ca arunca ceva sa primesti ceva(am auzit chestia asta la mama în vis), apare in vis o fata de 5 ani, eu o tin de mana(cădea de la etajul 3 dacă nu o țineam eu, nu știu de ce apare 3, Cata și blocul în vis atât de mult)mama imi spune sa ii dau drumul ca ii rup mana, cand sa își scoata capul dintre bare și sa o iau în brațe m-am trezit și am început sa plâng și acum plâng deși au trecut 30 de min. Ma gândesc ca poate eu sunt un om bun, indiferent de certurile pe care le-am avut azi și alte dați cu părinții, surorile mele, profesorii și prietenii, poate voi avea un copil cu o problema și eu nu voi vrea sa îl las sa moara sunt multe teorii,dacă vrea cineva sa discutam, dacă nu are ce face și se plictisește, nu contează fata, băiat, orice vârstă pe Facebook la ora asta sa lase un răspuns

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Visele trec cu noaptea.
Unele sunt premonitorii, altele nu.
Creireul în timpul somnului aranjează în creier informația de ieri și din zilele trecute. Când face asta. din frânturi de scene din timpul zilei face scenarii care par să aibă sens, că nici lui, creierului. nu-i place dezordinea.
Să extrapolezi până vei avea dta un copil, este exagerat de exagerat.
Dacă ai plâns este un lucru bun, plânsul este o altă modalitate a
creierului de a scăpa de tensiuni nedorite.
Cât plânge un om? Până se descarcă tot.

| Andreeush a răspuns:

Un vis e un vis și atât.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Visele nu inseamna nimic. Ci cum creierul tau incearca sa rezolve probleme atunci cand tu dormi. Poate ai vazut un film si ti-a ramas intiparit in minte, sau un desen, sau ai auzit vreo poveste care la vremea aia nu i-ai dat importanta.