| Khiba a întrebat:

Ii adevarat ca o sa apare un nou sezon dupa naruto shippuden Naruto Akkipuden?

Răspuns Câştigător
| BlueBird a răspuns:

Naruto Akippuden este doar un zvon lansat de Masashi Kishimoto intr-un interviu in anul 2010 in care spunea ca, crede ca va face si un naruto AKIPPUDEN, daca dai search de imagini vei vedea niste imagini care te-ar putea induce in eroarea fiindca sunt doar ceva FanMade.Iar daca intri aici

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Naruto:_Shippuden_episodes

Poti vedea atat si numarul si numele urmatoarelor6 episoade.Acestea depasesc numarul limita al seriei trecute de 220 de episoade, sunt 223 deja prezentate si cu data de lasare(in fiecare joi) pe www.anime.kage.ro.
Deci seria contiunua, nici un naruto akippuden Deocamdata!
La revedere!:)

5 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

E doar o presupunere. Nimeni nu stie deocamdata nimic legat de asta nici macar Creatorul lui naruto tongue nu stie sigur daca se va intampla.

| Sm3xyKiller a răspuns:

Nup... adica chiar daca ar fi unul am citit ca Naruto Shippuuden are planificat @ 500 episoade iar noi suntem pe la 233 cam asa... mai e mult pana aflam

| BurnInHellSucker a răspuns:

Sper din tot sufletul si ar fi o mare dezamagire sa aflam ca nu.

| naruto2011 a răspuns:

Eu cred ca da ar putea sa faca cand naruto este jounin si este sensei si apoi sa devina hokage asa cred

| naruto2011 a răspuns:

Nu te poti astepta la nimic pentru ca cum au aparut cei din akatuki pot sa apara alti mai puternici si naruto nu va deveni hokage pana nu va fi jounin macar da ar putea sa fi akkipuden