| mihaela7228 a întrebat:

Îmi cer scuze pentru categorie. Am nevoie de putin ajutor. Am citit odată o carte în care era vorba despre o adolescenta care era urmărită de un demon pe bune Pascal. Iar după ce aceasta s-a îndrăgostit de el, au făcut dragoste pe un altar iar aceasta a rămas însărcinată și a născut un demon. Nu mai știu sigur, dar cred ca ea a murit arsa într-o cușcă și parcă fiul ei a condus un club de demoni și de aici nu nai știu. Îmi poate spune cineva numele cărții? Funda happy

5 răspunsuri:
| Ykuzo a răspuns:

Paint.NET este o aplicație ușor de folosit. Poți face colaje, modifica tonuri de culori, etc. Link: http://www.getpaint.net/download.html

| Ykuzo a răspuns (pentru Ykuzo):

Răspuns la întrebarea greșită! Scuze!

| Drimmero a răspuns:

Ce dezmembrat mintal a scris despre asa ceva? Incredibil ce a ajuns literatura in ziua de azi!

| mihaela7228 explică:

Parca apărea și un vânător

| mihaela7228 explică:

Parca apărea la un moment dat și un vânător