| nachogrande a întrebat:

Imi da careva pls un cont pe un server privat metin2?

4 răspunsuri:
| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a răspuns:

Iti dau pe aspire metin2 daca imi dai pe el un cont de lv 30 su mai mult pe metin2 rowinkingdaca vrei sa vbm despre cont da add la i_live_my_life_in_neon_colours

| Twatwaffle a răspuns:

Fa-ti pe blackmetin2 mai merge incawinking

| Claudion a răspuns:

1)esti mega prostlaughing
2)doamne fereste pai daca iti dau contul tu de unde stii de la ce server privat e?
3)joci metin de cateva luni si deocamdata esti noob si daca ai pus intrebarea asta asa ramai
4)sunt SUTE DE MII de servere privat doar in europa unele merg.altele nu dar sunt!
5)nu mai are rost sa joci metin daca ai pus itrebarea asta
6)mai copile cand vei avea 14 ani apucate de metin ca asa vei avea multe de pierdut
7)pe private e mai greu si in acelasi timp mai usor decat pe oficial pentru ca e in alta limba (engleza+chineza) ce nu stii nici macar engleza, sunt de toate natiunele pe server si italieni si romani si englezi si francezi si spanioli.si tot asa
8)nare rost sa joci pe privat daca nu ai avut 50 pe oficial pentru ca nu te vei descurca
9)vei deveni dependent.
10)nu mai are rost sa continui, de 3 ani de cand joc metin 2 am invatat tot mai multe, as putea zice ca sunt expert dar eu fata de altii nu am bagat banii in joc, si eu puteam sa am level mare dar daca iei ban nah. eu nu mai sunt obsedat de acest joc acum il joc ca pe orce joc din pc, mai mult ca las hackurile sa munceasca pentru mine, SFAT PRIETENESC ->APUCATE MAI TARZIU DE ACEST JOC

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bah eu n-am 14 ani si joc metin de 4 ani si nu-s nici obsedat nici nu ma fraieresc altii dar aceasta intrebare e pusa(nu te supara) de noobi