| riccardo1999 a întrebat:

Imi da cineva siteuri cu jocuri misto gen triburile, ikariam, grepolis, dragonadopters, farmerama, molehill empire; dar nu ele; amnevoie de ceva nou fara download, cel mai tare primeste funda!

Răspuns Câştigător
| fdd_7221 a răspuns:

BiteFight -lupta dintre vampiri si varcolaci
Travian de strategie
OGame ai propria planeta trebuie sa construiesti
Wewaii iti faci un hotel
Imperion esti in anul 2137
WarpFire
Europe 1400
Kings age
Cam asta mi-au venit in minte daca imi mai aduc aminte iti mai spun

3 răspunsuri:
| Confucius a răspuns:

Pai travian ro4 cel mai nou sau 3x sau ro2; pe facebook sunt mai multe cu imperi cu orase cu gradini ca bard budyy,cityville,crimecity, sau jocuri PC cum ar fi metin2, cs 1.6, farming simulator 2011. funda?

| IepurashDulcik a răspuns (pentru Confucius):

Desteptule,e Barn Buddy nu bard budyy!

| riccardo1999 explică:

Nu vreau jocu cu download,am mai zis,daca puteti veni cu altceva, fdd, as fii recunoscator dar sa incerc:
Wewaii iti faci un hotel
Imperion esti in anul 2137
WarpFire
Europe 1400
ca nu le-am jucatbig grin