| AmyClau a întrebat:

Imi dati exemple de nume de fete care va plac?
kiss

Răspuns Câştigător
| վፀiፀፀ a răspuns:

Mie imi place cel mai mult Amalia si Antoniahappy. Amalia e un nume frumos pentru ca ti se poate spune Amy big grin. Adica asa zic eu k la numele meu(Ioana) ce prescurtare sa pun Io?laughing

21 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

-Irina
-Casandra
-Vanesa
-Evelina
-Beatrice
-Madalina
-Ruxandra
love struck

| վፀiፀፀ a răspuns:

Amalia.
Daria
Andreea
Deea
Any
Bianca
Nicoleta
Antonia

| AmyClau explică (pentru վፀiፀፀ):

Care iti place cel mai mult?

| AmyClau explică (pentru վፀiፀፀ):

Sau unii mai imi spun Ama... laughing mersi kiss

| AmyClau explică (pentru վፀiፀፀ):

Stii? Pe mine ma cheama Amalia, iar pe sora mea Antonia! Deci ne - ai nimerit! laughing

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru AmyClau):

laughing Ce nume frumoase aveti;smug`!

| AmyClau explică (pentru վፀiፀፀ):

Sa le multumim parintilor... macar ea ca eu nu sunt innebunita dupa Amalia! Mai mult imi place Antonia, sincer! Auzi, nu vrei sa vb pe mess?

| Ecou a răspuns (pentru AmyClau):

Ba da vreau!

| վፀiፀፀ a răspuns (pentru AmyClau):

Mie imi place cel mai mult Amalia si Antoniahappy. Amalia e un nume frumos pentru ca ti se poate spune Amy big grin. Adica asa zic eu k la numele meu(Ioana) ce prescurtare sa pun Io?laughing

| Ecou a răspuns:

Emma, Amelia, Cynthia, Rebeca, Beatrice, Raquel, Andreea, Antonia, Paula, Eva, Veronica, Natalia! cam atat

| xDヅ a răspuns:

Mie de exemplu imi plac: Roxana, Ioana, Sandra, Delia,Lorena,Amalia,Cristina,Iulia,Madalina,Anda, Andrada,Daniela, Rebeca, Raluca, Sorina si cam atat imi vine in minte acum.

| BeibbG a răspuns:

Andra, Antonia, Sandra, Lavinia, Livia, Izabela, Alesia, Alexia, Roxana, Sorina, Ingrid, Beatrice, Vanessa, Simona, Violeta, Illona, Andreea, Daria, Aida, Laura, Emanuela, Delia, Ruxandra, Georgiana blushing, Elena, Ralucaaa thinking Sunt mai multe! :*

| Rebeeca17 a răspuns:

Giulia,Amalia,Lavinia,Patricia,Geanina,Antonia,Gloria,Gabriela,Carla,Ioana,Ada,Arina,Renata,Anda,Anabella,Delia,Gilda,

si cam atatea imi vin in minte straight face:*

| Piisiiiii a răspuns:

Diana, Simona, Raluca, Irina, Roxana, Andreea, Georgiana, Laura.

| jonhy_8693 a răspuns:

Ela mihaela nina katea andriana

| AmyClau explică:

La toate aproape va place numele meu, Amalia! Ce vedeti frumos la el?

| AmyClau explică:

De ce va place la aproape toate numele meu, Amalia? Ce vedeti frumos la el?

| Bebeluscha a răspuns:

Amelia Andreea Roxana Sara Mihaela Ana Geanina Nicole Izabela Diana Daiana. Funditssa?love struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Claudia, Andra, Amanda, Sofia, Denisa thinking a si Oana.Cam atat big grin

| SweetCandies a răspuns:

Mie cel mai mult imi plac Lavinia(numele meu) si Diana.

| jess4ever a răspuns:

Alessia, iasmina, isabela, catalina, brenda, roberta

| Ta_AnutZa_1998 a răspuns:

Yohana,anastasia,emma,ana,alexia,beatrice, etc. funda