| Livianananana a întrebat:

Imi dati idei de site-uri anti-plictiseala?

Răspuns Câştigător
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu in locul tau as iesi afara, as face miscare, m-as intalni cu prietenii/prietenele... sau as merge la strand... Site-uri anti-plictiseala... depinde ce te intereseaza... Cauta lume pe hi5... sau citeste bloguri... sau reviste.

21 răspunsuri:
| Elly4all a răspuns:

@Kayanrolling on the floor..sa mor de nu m'ai luat prin surprinderelaughing cu site-ul ala

| Elly4all a răspuns:

@kayan.mai degraba mi s-a facut scrbalaughing

| eek a răspuns:

Mai bine. daca tot te plictisesti.suna ti vreo 2-3 prietene si iesiti la o inghetata.mai vorbiti.mai povestiti... vremea e frumoasa.mai bine asa decat sa stai in fata pc uluitongue

| kayan a răspuns:

@Elly4all: este ca nu te-ai plictisit cat ai intrat pe el? big grin

| kathessa a răspuns:

Mai bine... o carte...

| z0Anne0z a răspuns (pentru kathessa):

E ff plictisitor! U sti ce e aia distractia macar?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce preferi, joculete, trivia, fun-facts. Daca stii bine engleza, uite un site care mie mi se pare foarte interesant: http://www.oddee.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.bancuriok.com si sigur nu te plictisesti... ai bancuri, farse, filmulete funny, faze tari, emoticoane, statusuri... si acum poti castiga un gps sony... daca sti bancuri... www.bancuriok.com :P

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba ipocritilor astia cu iesitul afara si cu sunatul prietenilor! ce treaba are una cu alta, sunt momente cand te plictisesti si chiar nu ai ce face nici cu prietenii si nici afara! stiu ca sunteti frustrati ca va spune toata lumea ca stati numai la pc si ca nu aveti prieteni, dar nu trebuie sa fiti si ipocriti ca de vreme ce ati raspuns aici inseamna ca si voi petreceti destul timp in fata calculatorului, de obicei cei care dau asemenea sfaturi sunt exact cei care NU ies afara sau care NU isi petrec timpul cu prietenii cand se plictisesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.rascuplans.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.filme-comice.ro, aici gasesti cate sute de filmulete comice care o sa iti alunge plictiseala sigur :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.filme-comice.ro , aici gasesti cate sute de filmulete comice care o sa iti alunge plictiseala sigur :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da de ex poate este seara si la TV nu e nimic. Dati alte idei decat porcarii precum : iesi afara sau late chestii de genu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.oxyleweb.info alege categoria funny!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.peinvizibil.blogspot.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://ma.amuz.ro :))) crede-ma ca nu o sa mai cauti altu =))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.plugova.webs.com/
Iesi afaraaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"kittyalexandra a răspuns:
raspuns ales
Eu in locul tau as iesi afara, as face miscare, m-as intalni cu prietenii/prietenele... sau as merge la strand... " la 11 noaptea? laughing
daca e seara? sa ziceam vreo 11 noaptea si te plictisesti in casa ce faci te bagi la somn?rolling on the floor