| Paul_5223 a întrebat:

Imi dati niste idei cu ceva locuri de munca pentru elevi? Am 17 ani si acum la vara as dori sa ma angajez. Am vreo sansa? Cam e salariu as putea primi...

Astept raspunsuri.

4 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

În orice caz e vorba de o muncă necalificată și remunerația nu poate fi prea grozavă.
Depinde ce loc de muncă găsești și la ce salariu poți negocia cu angajatorul.

| Vooortex a răspuns:

Pai depinde ce scoala ai facut si pe ce meserie ai intrat...

| jstRadu a răspuns:

Vezi ca la anul banuiesc ca ai BAC. ul, ca si mine, numai de slujba nu trebuie sa iti ardawinking.
Cu toate astea un chelner ceva, acum cu alegerile poate lipesti niste afise, lucruri simple care nu necesita prea mult efort.

| Paul_5223 explică (pentru jstRadu):

Peste 2 ani dau BAC-ul is abia clasa a 10a