| Joe003able a întrebat:

Imi dati si mie idei de nume de facebook?! daca ma cheama Giovani Cristian?! Fundita! promit!:d

Răspuns Câştigător
| Irina_3405 a răspuns:

Hei.Cel mai bine ar fi sa iti pui numele tau asa cum este dar in cazul in care nu iti place unul din nume poti opta pentru Cristian Gv sau Giovani Cr.Te sfatuiesc sa te gandesti bine deoarece dupa nu il mai poti schimba decat odata iar a2a oara va trebui sa iti pui numele de familie dar dupa mine nu vad problema.Toata lumea are numele si prenumele sau prenumele si 2-3 litere la nimereala sau de la ceva specific lor. happy

5 răspunsuri:
| louise a răspuns:

Geo Chriss (mie`mi place foarte mult numele de Chriss ) suna super. funda? :d

| 985436982 a răspuns:

Giovani Cristian. Sau Cristian Giovani. Facebook-ul nu este Hi5, unde sa iti pui porecle si tot felul de nume ciudate.

| JoeTPU a răspuns:

Giovany Cristian happy

| sweetfuck a răspuns:

Criss giovany

| Hachi a răspuns:

Cristian Giovani laughing