| anonima122 a întrebat:

Imi dati si mie niste ficuri sasusaku dar foarte lungi

FUNDA!

Răspuns Câştigător
16 răspunsuri:
| Lluuminitaa a răspuns:

Off trebuie sa citesti neaparat Floare de lotus [+16] este un fic sasusaku genial si destul de lung in care sasuke este seful mafiei japoneze iar sakura ajunge dama lui de companie dar se indragostesc si trec prin multe. este o poveste superba cand crezi ca nimic nu te mai uimeste apare cate o intamplare neprevazuta si schimba tot e superb!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da! '' Sakura la liceu''

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingerul negru sakura (e un fic foarte luung) trandafirii isi croiesc drumul dragostei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yaicuza's boss (+18)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingerul negru e cel mai tare.am si eu o intrebare pentru tine. sakura si sasuke vor fi vreodata impreuna. te rog sa ma informezi. arigato

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care sti niste ficuri asemanatoare cu ingerul negru? ficul i super, o poveste plina de suspans.Care stie ficuri asemanatoare sa ma anunte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim:http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=2207 e ff lung si am citit unul cand sakura e insarcinata cu 2 gemeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poftim e ff lung si am citit unul cand sakura e insarcinata cu 2 gemeni! scrie deidara si sacura fic-uri si gasesti! este ceva nou cand sasuke este iubitul lui Yin (yin este sora geamana a lui naruto) si ei au facut sex de ziua lu' naruto si lui Yin cand au implinit 17 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gemeni! scrie deidara si sacura fic-uri si gasesti! este ceva nou cand sasuke este iubitul lui Yin (yin este sora geamana a lui naruto) si ei au facut sex de ziua lu' naruto si lui Yin cand au implinit 17 ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sakusasu nu vor fi niciodata impreuna deoarece sasuke a facut bebelusii cu Yin sora geamana a lui naruto si sakura a naskt 2 gemeni cu deidara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sit pe care scriu eu si o prietena fic.http://ficuri-sasusaku.forumgratuit.ro/c1-ihre-erste-kategorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca money vs love.E grozav

| Coarna_Ana_1995 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai dreptate l-am citit acum 5 zile e super tare

| Mymy_9543 a răspuns:

Http://miky556.sunphoto.ro/chiar_m-am_schimbat_I... cauta pe sunphoto...sunt o suma, dar asta mi-a placut mie, ma rog.mi-au placut mai multe dar asta e unul dintre ele

| Kiri a răspuns:

Buna. Uite adresa unui forum Naruto. Sunt multe ficuri SasuSaku :)
http://fansasusaku.worldnaruto.com/forum