| anonim_4396 a întrebat:

Imi doresc foarte mult sa ajung in SUA, dar nu am nici o ruda acolo.Am vreo sansa sa ajung in statele unite?

Răspuns Câştigător
| Amy a răspuns:

Daca ai bani, se poate totul.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
In primul rand, trebuie sa ai in vedere faptul ca va costa o suma considerabila de bani. Acum, depinde si de varsta ta. Daca tu ai peste 16 ani, ai putea discuta cu parintii tai. Ai putea si mai mica, dar banuiesc ca nu te vor lua prea in serios, considerand ca e doar o fantezie copilarareasca. Ar mai fi varianta, de a te duci cand vei implinii 18 ani. Atunci, daca iti vei lua o slujba, si vei face suficienti bani, vei putea merge fara a fi oprita de nimeni.
Succes!
O zi buna!

| Dash a răspuns:

Bineinteles, nu trebuie sa ai rude acolo ca sa poti merge.

| Etelca a răspuns:

Daca vrei sa te duci in SUA discuta cu parintii tai daca vor sa mergeti in vacanta de vara acolo. Daca ei accepta incepe si tu sa strangi bani. Daca ei nu sunt de acord, mai asteapta pana la 18 ani, pentru ac atunci vei avea voie sa faci tot ce vrei. Daca acum ai peste 18 sau chiar 18 te poti duce si singura.

| mady15delili a răspuns:

Doar daca te faci model ca monica columbeanu; cantareata; actrita-sa joci in filme sau chiar doctor...Eu doresc sa fiu actrita si cred ca voi fii...Da fundita te rog:X:X:X::X::::*sper ca ti-am fost de ajutor!