| croissant a întrebat:

Imi doresc sa plec in weekend la castelul de lut dar de cand cu CoronaVirus nu stiu ce sa fac... Sa plec totusi sau sa mai astept sa treaca?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu mergi cu trenul sa stai in aglomeratie si respecti chestiile de baza de igiena... nu vad problema.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Evită spațiile aglomerate.

| Sunshine123 a răspuns:

Lumea dramatizează foarte mult legat de Corona Virus, nu a ajuns în România, nici măcar nu e un virus cu o mortalitate însemnată, atât că trebuie să te ții de propria igienă și vei fi bine.

| suntserios a răspuns (pentru Sunshine123):

Zii si baiatului aluia internat de aseara si depistat pozitiv ca nu a ajuns in Romania.