| Afganistanu_9917 a întrebat:

Imi doresc un ps3 slim de 2 ani de zile, dar nu am banii crying. Ce sa fac. Dau funDa

2 răspunsuri:
| Sakura99 a răspuns:

Incerci sa strangi... oricare banutz este de folos.de exemplu daca te duci la magazin si primesti rest ii pastrezi si tot asa si poate poti face rost de bani... sper ca ti-am fost de foloswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu la fel, nu pot sa strang bani orice ban imi trece prin mana il cheltui nu am cum sa fac rost de bani 10 milioane asta-i viata!