| Ralu_Raluka_1995 a întrebat:

Îmi face cineva vă rog poză la lecția cu Sumerienii şi cea cu monarhia egipteana la istorie pentru ca profu cu care fac nu îşi face lecțiile?

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Te ajutam cu drag, dar intrebarea iti va fi stearsa de admin pentru ca aici nu se fac teme scolare.

| Catrice a răspuns:

Manual nu ai?

| ywar a răspuns:

E tanar profu? Poti sa-i ceri lui sa-ti faca o poza si sa ti-o trimita prin whatsapp sau mai bine lectii particulare... Cand iti trimite prin wapp sa te uiti bine ce primesti. S-ar putea sa aiba par si sa fie foarte groasa. happy

| bvzmsam a răspuns:

In cazul in care un profesor nu isi face meseria il poti raporta. Nu are dreptul de a da lucrari din ceva nepredat. Vorbeste cu dirigintele.