| cristi97cris a întrebat:

Imi place de o fata, dar ea are prieten, sa mai incerc sa o intreb daca vrea sa fie cu mine? De fel sunt cam rusinos cand vorbesc cu o fata.Am vreo sansa oare?

2 răspunsuri:
| Smiley97bla a răspuns:

Încearcă să îi dai de înţeles că o placi.
Dar dacă ea nu dă nici un semn, înseamnă că ori nu te place, ori ţine la relaţia ei.
Dacă dă semne cum că ar vrea ceva...
Încearcă încetul cu încetul să te apropii de ea.
Apoi,"scoate porumbelul"hee hee. Cu ruşinea mori de foame, aşa că, izgoneşte-o!
( Să ne ierte Dumnezeu că stricăm case. Mai ales eu că îţi dau sfaturi cumhee hee ).
Sper că te-a ajutat cu ceva ce ţi-am zis.
Fundiţă? big grin

| DianaBia a răspuns:

Pai...incearca si o sa vezi happy si lasa deoparte rusinea...dar mai intai apropiete de ea, bagate in seama si vezi daca reactioneaza.