| pysynelw a întrebat:

Imi place de o fata din clasa a-9 si ea pare sa ma plc.as vrea sa ii spun cat de mult tin la si o plac dar nu am"""tupeu"""la fel ca multi baieti. dati si mie niste idei prin care as putea sa o fac iubita mea.va rog repede! dau fundulita

Răspuns Câştigător
| alin a răspuns:

Daca sti sa bati bine din gura o faci doar din vorbe,daca nu iti merge bine asta atuncea incearca sa te imprietenesti cu ea si de acolo ceri un id,un nr de telefon. Tupeu nu-ti trebuie,iti trebuie doar pe unul care sa te impinga de la spate sa zic asa, ca restul vine de la sine tot cea ce nu poti face u de fapt este ca esti rusinos, asa ca daca vrei fa u primul pas deocamdata ca poate fata va face urmatorul si de acolo te descurci si singur cai usor. Daca ti-a iesit ce ti-am zis anuntama.

1 răspuns:
| ladyinblack_5019 a răspuns:

Nu trebuie sa fi la fel ca ceilalti baieti. Poate ea asta cauta, un baiat mai special diferit de restul baietiilor. Tupeul nu de fiecare data te face sa castigi, de cele mai multe ori te face sa pari disperat sau grosolan.Fii natural si cumpara-i o floare. Fete sunt usor impresionate de flori.Bafta