| flrnnn0202 a întrebat:

Imi place de o fata mai mare ca mine cu 3 ani. Credeti ca ar fi interesata de unul mai mic si fara experienta? Voi ati fi?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu sincer nu prea cred laughing Poate doar daca as avea minim 27-28 ani si atunci o diferenta de genu n-ar mai f vizibila, dar sub, nu.

| RAY a răspuns:

Incerci si vezi =dar nu vei incerca nimic

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Cum adica daca noi am fi? Nu are legatura. Si normal ca cineva ar putea sa fie interesata*. Doar ca nu cunoastem acea fata, nu stim nimic despre ea, asa ca nu putem sa iti zicem daca ea este sau nu. Dar de putut, orice e posibil.

| Andreeush a răspuns:

Trei ani nu e o diferență mare.
Important este să te placă și ea pe tine.

| Eireann a răspuns:

Prietenul meu e mai tanar cu 4 ani. Dar avem amandoi peste 20 de ani. Tu cati ani ai?

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Daca te place, nu mai conteaza varsta sau experienta. happy

| Maripapaia a răspuns:

Depinde ce varsta ai, de exemplu daca ea are 16 si tu 13, nu prea ai avea sanse, dar daca ea are 20 si tu vreo 17 e mai diferit. Plus ca depinde si e personalitatea ei, de gusturile ei etc.