| Magiku a întrebat:

Imi place de o fata si si ei ii placede mine (stiu asta de la prietenele ei) dar nici unul nu avem curaj sa trecem la o relatie spuneti-mi ce sa fac. xD

Răspuns Câştigător
| PinkySilvia a răspuns:

Pai de obicei fetele sa asteapta ca baiatul sa faca primul pas.(asa se intampla de obicei)Scoate'o la un suc...,incearca sa petreceti cat mai mult timp singurei,asa o sa va obisnuiti unul cu altul,cand va plimbati poti sa o iei de mana, sa va plimbati inbratisati, pana poti ajunge si la un sarut.Pana la urma toate vin de la sine,si daca sentimente exista nu vad de ce sa va fie frica sa aveti o relatie,invinje'ti teama, fi curajos! Mult noroc, sper ca te'am ajutat!

1 răspuns:
| alina58 a răspuns:

Fiind fata, ea asteapta sa faci primul pas. Deci, ce mai astepti?