| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat dar nu stiu daca ma place. La scoala se uita dupa mine si imi zambeste, se tot intoarce sa ma vada, a observat ca il plac. I-am lasat mai multe like-uri pe facebook dar nu mi-a dat inapoi. Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Inca nu te-a observant bine si va mai continua un timp sa te piveasca.

| Seepty a răspuns:

Tot ce e posibil sa te plac, nu e neaparat sa-ti dea like-uri la poze sa-ti demonstreze ca o face.

| Minna1pupic a răspuns:

Eu cred ca poate vrea sa te cunoasca mai bine, daca va intelegeti, poate ca o sa treceti la stadiul urmator, parerea mea.