| iuli_5424 a întrebat:

Imi place de un baiat de ceva vreme. Dupa ce a aflat ce simt pentru el, a inceput sa se poarte mai frumos cu mine, dar l-am auzit cum vorbea cu un prietene de-al lui despre asta. Tot de atunci a inceput sa flirteze cu mine. Oare ma place sau isi bate joc?

Răspuns Câştigător
| kattya96 a răspuns:

D4ci el te considera o fata draguta ca altfel s-ar comporta si mai rau cu tine ar rade mult mai tare. Insa nu e niciodata bine sa ii zici unui baiat ca il placi inainte sa fii sigura ca simte acelasi lucru, crede-ma. El te considera doar draguta va incerca sa fie cu tine sa vada cum e, adica vreau sa spun ca tu simti mai multe pentru el decat simte el pentru tine.
S-ar putea sa va intelegeti bine si sa se indragosteasca mai mult de tine atunci cand ve-ti fii impreuna, insa daca nu va rade mult si bine despre situatia asta sau chiar se poate sa-si bata joc in timp ce sunteti impreuna.
Degeaba ti-as spune eu sa nu incerci, stii de ce. Pentru ca vei spune ca eu nu il cunosc destul de bine ca tine, vezi asta e cheia. O fata isi da seama cand o place cu adevarat un baiat. O singura privire si acel zambet sincer care la fiecare persoana e mereu acelasi (sper sa nu confunzi aceste zambete cu altele, nu prea cred pentru ca esti fata si fetele isi dau foarte bine seama).
Deci incearca fii cu el si daca nu iese bine, termina faza asta cu demnitate si cu capul sus ca sa vada ca nu isi poate bate joc de tine happy
SUCCES! SA-MI SPUI CUM A FOST happy

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Baietilor le cam plac mult pariurile pe fete. E ca si cum ai paria pe cai, cu unica observatie ca se simte altfel
Un pariu intre doi baiati se naste(P. S:Recomand "O floare si doi gradinari", cartea ca filmul e de ****)in general atunci cand tipa pozeaza in inaccesibila.Stii ca fructul interzis e dorit.Cam asa si aici. Zic euwinking

| pwp a răspuns:

Pai cred ca te place, din cate ne spui u.
Succes!

| ClaraZ a răspuns:

Cred ca te place.Baftasmug