| nebuniciutau a întrebat:

Imi place de un baiatstraight face se pare care ma uraste cred de fapt m-am certat cu el si am o prietena care este in clasa cu el si de 2 zile eeste cu o fata x( dar eu il plac si el si-a dat seama la inceput dar eu n-am recunoscut normal ca pe parcurs cat am fost certata cu el am inceput sa ma gandesc la el si se pare ca cand il vad imi bate inima tarestraight face n-am spus la nimeni ca-l placstraight face
si fata aia sta in cartier cu mine si vine in wekend si nu vreau sa-l vad ca imi vine sa-l iau in bratelove struck il plac cred ca mult straight face ce facstraight face va rog ajutati-ma

dau funditastraight face

1 răspuns:
| asTaMiktzo0fo0liTa a răspuns:

Spune-i in fata ca il plaki si poate lucrurile se vor schimbawinking