| ioana9965 a întrebat:

Imi place de un baiat si cred ca ma place ca sta cu mine si imi acorda multa atentie. Si nu stiu cum sa ii spun ca il plac. dati-mi si mie niste sfaturi va rog

Răspuns Câştigător
| louise a răspuns:

Asteapta sa faca el primul pas daca esti sigura ca te place. Ai rabdare si lucrurile vor decurge de la sine. Petrece incontinuare timp cu el si apropiati-va, comportati-va cat mai natural si nu te da prea interesata de el ptc o sa si-o ia in cap. Cucereste`l intr-un mod elegant si lasa-l pe el sa creada ca te-a cucerit. BAFTA si funda pls

3 răspunsuri:
| Al3xx3eL a răspuns:

Fa-ti curaj si zii in fata si sarutal

| Al3xx3eL a răspuns:

Depinde daca esti mai timida spune`i pe mess daca nu zi`i in fata happy

| ioana9965 explică:

Dar Pot sa ii zic si pe mess ca-l plac?