| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de un baiat si il visez noaptea, asta inseamna ca viseaza si el cu mine (la fel)?

6 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Bună! happy
Neah, nu înseamnă asta, deşi ar fi interesant. Înseamnă doar că te gândeşti tu la el. poate prea mult. big grin
Bye, bye!

| Musique a răspuns:

Nu. laughing)
Dacă tu te visez pe tine trebuie să mă visezi și tu? Culmea.

O zi bună!

| LivingLouder a răspuns:

Nu asa merg „visele" daca ai vazut asta in filme nu inseamna ca se si intampla.

| IrinelRaducan a răspuns:

Posibil,probabil nu =|.

| LysLitly a răspuns:

Eu zic sa nu mai faci voodoo pe baiatu` ala, ca te mustreaza constiinta. Cauta-ti un hobby.

| Instagram a răspuns:

Aia e constinta ta. Tot ce tu gandesti asta si visezi, poate sa fie o mare coincidenta sa visati la fel.Dra nu prea se poate. :*