| yyyccclllnb03 a întrebat:

Imi place de un baiat și oarecum cred ca și el ma place foarte puțin. Dar nu prea arată pentru ca s-a saturat sa ii tot fac unele crize de gelozie sau sa ma supăr sa vad cum reacționează. Nu contează asta. Vreau sa ii stârnesc din nou interesul. Ma refer sa fac sa-mi dea mesaje iar. Sau sa ma caute și sa vrea sa vorbim. Adică ce ar trebui sa fac? Și apropo, n-am cum sa nu-i scriu pentru ca efectiv nu pot happy Dau fundița, va rog!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Imi pare rau, dar nu cred ca-i mai stranesti nimic, dupa crizele de gelozie pe care i le-ai facut.
Eu sfatuiesc pe toata lumea cand da de un om gelos, sa fuga!
Cauta-ti altul si invata sa-l respecti si sa-ti pui lacat la gurita, ca gelozia iti va duce numai nenorociri in viata, fiind o boala grava, care amaraste si distruge viatile oamenilor.

| tortilă a răspuns:

Buna! Colegii cred ca ar trebui sa-l abandonezi pe acest baiat, nu cred ca el o sa mai vrea sa vorbeasca cu tine din cauza crizelor de gelozie.