| amylove a întrebat:

Imi place de un baiat si se pare ca si el ma place chiar mi-a cerut sa iesim impreuna (adica sa ne combinam cum se zice)doar ca l-am refuzat deoarece ar fi primul meu prieten si nu stiu sa sarut...sad Ce sa fac va rog am nevoie de un sfat urgent! Va multumesc!:*

Răspuns Câştigător
| Corinne a răspuns:

Nu trebuia sa-l refuzi sad nimeni nu s`a nascut invatat!
Deci nu aveai de ce sa-ti faci griji.nu`i atat de complicat un sarut.sa stai sa te gandesti cam cum ar fi ti se pare dificil dar cand te afli in acel moment day dreaming iti vine sa-l saruti si a 2a oarahee hee
Acum ar trebui sa mai vorbesti cu acel baiat.si sa-ti mai ceara inca o data prietenia. iar tu sa-l acceptibatting eyelashes.si mai departe va descurcati happy
Bafta!kiss

6 răspunsuri:
| mada. a răspuns:

Pai daca iti place de el mai bine vb dn nou cu el, si combina'te cu elhappysarutul nu conteaza, o sa vina de la sine, nu e mare filozofie, daca nu accepti acum o sa stai asa la nesfarsit fara nmn numai de asta? totul se invata...:-)

| buli a răspuns:

Nu trebuie sa-ti fie frica, nimeni nu s-a nascut invatat sa sarute. O data si o data tot o sa ajungi sa saruti, ce daca il saruti pe asta? ce daca saruti pe altu? pana la urma tot o sa saruti! accepta sa fi cu el, si saruta-te cu el o sa iti dai seama ce trebuie sa faci. Ai incredere in ce iti spunwinking

| paulaiubitzik a răspuns:

Stai linistita ca o sa inveti nimeni nu se naste invatat cu timpul o sa stii si o sa fie floare la ureche te asigur eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai pe acest baiat se saruta cum ai trace cum ai saruta cu limba invartesteo colo coo cu al lui va multumim!:*

| Bubuuuuuuuuuuuuu a răspuns:

Aoleeeeu~x(
Cum ai putut sa faci asa ceva?waiting
Mai ales daca il si placi si el te place~x(
Pai... ce n`as da si eu sa imi zica baiatu` de care imi place sa fiu cu elstraight face
Unde stai? Ca viun sa te bat[glumeam.
Du`te imediat la el si zi`i ca te`ai razagndit bine mai intai il intrebi daca propunerea ramane valabilasmug
Sau daca esti mai rusinoasa si nu vrei sa te duci direct la el, poate te dai la el sau asteptsi sa te mai intrebe odata.

Cu sigurantsa nu va renuntsa asa de usor daca te placesmug
Baftasmug!

| amylove explică:

Dar e o mica sau mare problema am mai avut un prieten dar cu care nu m-am sarutat niciodata .si el stie ca eu am sarutat un baiat si stiu sa sarut dar nu e asa...sadsadsadsad