| ellyda a întrebat:

Imi place de un coleg si nu stiu cum sa i spun? de fiecare data cand dam un examen el se ineteseasa ce nota am luat eu si daca e mica se rade cu prieteni lui fara sa stiu eu. cred ca nu ma place pfff nici nu stiu ce sa fac sa ii spun sau sa nu ii spun que imi place de el

2 răspunsuri:
| smile a răspuns:

Buna! pai si mie mi-a placut de un tip si i-am spus chiar m-a facut sa cred din comportamentul lui ca ma place. M-am inselat se pare.Revenind la problema ta cred ca ar trebui sa il cunosti mai bine din cate spui tu este tipul persoanei care rade pe la spate. Problema este ca tie iti place de el insa nu este sigura ca si el te place.Gandeste bine ce decizie iei.Succes

| ellyda explică:

Mersi dany kiss