| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte foarte tare de un baiat popular de la mine din liceu si nu stiu ce sa fac ca sa ii captez atentia! ajutor! il cheama Ionut deaconu si este visul oricarei fete! imi este tare frica sa nu mi-l fure cineva!

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dă anunţ în ziar.

| portocala2000 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da tu anunt in ziar, desteapt-o! si tie iti place de el nu-i asa? toate il vreti

| yo6bajet6de9aur9micro20 a răspuns (pentru anonim_4396):

Las-o in pace pe portocala2000 happy nu fi nesimtita pe acest site, iti dau report! nesimtito!

| anonim_4396 explică (pentru portocala2000):

Da,ai dreptate.Îl vreau cu orice preţ.Îl ador.Îl visez în fiecare noapte.Nu ştiu nimic despre el şi nu l-am cunoscut niciodată, dar totuşi îl vreau.

Omg.Copilo,revino-ţi în fire. Eşti jalnică. Învaţă să scrii mai întâi şi apoi gândeşte-te la băieţi.

| anonim_4396 explică (pentru yo6bajet6de9aur9micro20):

Nu ştiu prin ce am dat dovadă de nesimţire şi de ce mă faci nesimţită, dar prin vocabularul pe care l-ai folosit, cred că tu eşti cel care merită report, deşi nu o să fac asta.Tu ai grijă de prietena ta cu faţă roşie şi lasă insultele făcute aiurea.

| einenebun23 a răspuns:

Pai abordeaza-l altfel nu as vedea sa existe o solutie. Vorbeste cu el propune-i sa mergeti la un suc mai povestiti si cu timpul veti putea avea o relatie.

| rabbit2014 a răspuns:

Daca este visul oricarei fete si el sta cu una si alta, cam rare sansele sa nu il fure alta, si mai ales sa il faci sa fie numai cu tine...in general baietii astia "populari" nu sunt seriosi

| WelcomeToChaos a răspuns:

Vrei sa ii captezi atentia? Ok, fa cum zic eu :
1.Fa rost de numarul de telefon si de adresa lui.
2.Suna-l la 12 noaptea si spune-i ca esti o admiratoare secreta.
3.Cand iese de la scoala, pune-ti gluga pe cap si urmareste-l acasa.
4.Umple-i casuta postala de scrisori manjite cu ruj si xoxo-uri.
5. Dupa vreo luna de facut chestiile astea *cough* creepy *cough* te intalnesti cu el si ii spui ca tu esti admiratoarea secreta. Dupa, asta Ion a'Deaconului va avea 2 variante :
1.Te va lua de sotie si veti trai fericiti pana divortul va va desparti.
2.Va crede ca esti o obsedata si de fiecare data cand te vede o sa fuga de parca insusi Diavolul ar fi in spatele lui ^J^

Pai sper ca te-am ajutat, noroc in seductie!
P.S. scuze pentru caterinca, dar ma plictisesc de moarte si nah....Totusi, lasa baiatul sa decida. Daca te place va veni el la tine, nu ar avea nevoie sa fie impins de la spate.

| yo6bajet6de9aur9micro20 a răspuns:

Te iubesc Lori Boghea ea este fata mea si e ziua ei azi va rog sa ii dati add pe facebook si sa ii dati like la pozele de profil pentru ca mereu si-a dorit sa aiba like-uri va rog ar fi un cadou de ziua ei minunat happy Lori Boghea pe facebook e cea cu fata rosie

| yo6bajet6de9aur9micro20 a răspuns:

Buna happy pe prietena mea o cheama Lori si astazi este ziua ei happy v-as ruga daca ati putea sa ii dati like la poza de profil, e tot ce isi doreste pentru ziua ei happy Lori Boghea pe facebook, cea cu fata rosie happy va rog ajutati-ma sa ii indeplinesc visul micutei mele rosii happy