| nicoleta_1310 a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat. si lui de mine big grin dar nu suntem impreuna. Cand ne vedem ne sarutam ne tinem de mana stam impruna ca si cum am fi impreuna ( toata lumea crd asta, iar atn cand ne intrebare noi zicem ca nu ), prietena mea l-a intrebat dc nu ma intrebare daca vreau sa fiu cu el ca eu i-am spus ei ca daca el ma intreaba eu accept. El a spus ca se mai gandeste... si nu mi-a mai zis nimic dar in fata prietenilor lui sta cu mine, imi ia apararea d altii (un prieten care ne-a vz a zis ca se vd ca tine mult la mine si invers). deci PROBLEMA MEA ESTE K NUJ CE SA FAK CUM SA FAK FIM IMPREUNA(bine ca noi asa parem a fi ), ca mie cam rusine sa vb dspr asta cu el ca eu as vrea sa vim impreuna...
sad ajutati`ma!sad la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

Daca va sarutati,va tineti de mana,chestii,asta inseamna ca intr'un fel sunteti impreuna, deci, intreaba'l tu daca vrea sa fie cu tine.

1 răspuns:
| FrozenRose_1831 a răspuns:

Uneori e bine sa iti iei inima in dinti si sa faci tu primul pas happy
intreaba-l, nu ai nimic de pierdut big grin