| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult sa dansez, cum as putea sa ma perfectionez? Nu stiu, video-uri online cu lectii, etc. Si as putea face ceva in viata cu asta?
As vrea sa fac cursuri de dans, dar nu am bani straight face

2 răspunsuri:
| stragery a răspuns:

Te penetrez eu si dupa sa vezi ce flexibila esti

| darnme a răspuns (pentru stragery):

Du-te dracu de copchil obsedat, du-te sa faci o laba ca si asa n-ai pe cine ***! bat la pariu ca ai maxim 16 ani si faci laba in fiecare zi si freci menta pe fb sau cu jocuri video. nasol sa fii tu ***