| anonim_4396 a întrebat:

Imi place foarte mult sa scriu...am inceput prin a scrie poezii, si am foarte multa imaginatie! Acum scriu o carte, mai precis un roman pentru adolescenti, am scris deja jumatate, si inspiratia nu imi lipseste, iar dupa parerea mea este un roman reusit(SF si nu numai)... ce ar trebui sa fac, pentru a publica acest roman?sad

Răspuns Câştigător
| Cashleen a răspuns:

Cred ca pentru inceput ar trebui sa mergi la o tipografie din orasul tau. La editura nu cred ca sunt sanse decat pentru cei cunoscuti. Sa ne spui si noua titlul si numele tau ca sa o putem cumpara (ador cartile cu adolescenti ). Mult succes in continuare:*

3 răspunsuri:
| toxiclife a răspuns:

Te duci la cea mai apropiata editura si le spui ce si cum si platesti ca sa iti plubice ala big grin

| Iony_5207 a răspuns:

Ai putea trimite un e-mail celor de la editura Corint Junior! Din cate am auzit, ei "lanseaza" pe piata noii scriitori! happy

| hjjd a răspuns:

Pune-l pe facebook. daca merge...sau pe un site de socializare. poate cineva il va remarka si vei putea sa il publici. appropo. daca reusesti.il vreau si eu