| yoanna_9760 a întrebat:

Imi place mult de un baiat dar el nu cred ca ma place. Anul trecut vorbeam in fiecare zi la scoala si ne distram dar acum nu mai e la fel...acum se comporta asa cu alta fata...si eu sunt foarte trista. Nici nu vreau sa mai merg la scoala daca ma gandesc ca maine merg si iar il vad cum sta cu fata aia si pe mine nici nu ma mai baga in seama.asa mi se intampla mereu... mi-as dori asa de multcrying sa mai fie ca anul trecut. Eram asa de buni prieteni...as vrea sa incep sa mai vb cu el dar nu stiu ce sa-i zic.va rog sa ma ajutati cu vreun sfat. Ce ati face voi in locul meu?crying

4 răspunsuri:
| St!L a răspuns:

Buna!
Ce mai faci?hee hee

| night_crawler a răspuns:

Incearca sa comunici cu el...si intreaba-l de ce e asa distant cu tine...winking

| Licurici_2296 a răspuns:

Pai daca ati fost prieteni anul trecut banuiesc ca nu doar din cauza vacantei de vara ati incetat sa comunicati. un motiv tot trebuie sa existe. adu-ti aminte ce v-a determinat sa nu va mai vbiti. cred ca stii cate ceva despre el, incepe sa vbesti din nou cu el, in prima faza doar sa-l saluti. cred ca i-ai putea atrage atentia demonstrandu-i ca-l cunosti (mai mult decat noua fata) si aducandu-i aminte ca aveti lucruri in comun + un an deja de comunicare zilnica. succes!

| Deea dYdY a răspuns:

, ia-ti o prietena si faceti-i o vizita in cartierul lui