| hantonius98 a întrebat:

Imi place mult tp o fata, iar in final am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine, dar ea m-a refuzat cu toate ca a zis la toate prietenele ei cat de dragut is si ca ar vrea sa fie cu mine. in cateva zile m-a intrebat daca oferta valabila, dar inainte de asta am facut o gluma proasta despre alte fete. mi-a cerut scuze, m-a iertat, si am format un cuplu. in cateva ore a zis ca nu poate uita ce am zis si ca mai bine ramanem doar prieteni. am invitato la un film mai tarziu da ma cam refuzat, da eu tot ma gandesc la ea. deci cm asi puteao recuceri?

Răspuns Câştigător
| AndreeaDeedy a răspuns:

Pai... esti sigur ca si ea te place cu adevarat? adica. daca ar simti ceva pentru tine, ti.ar da o sansa.