| marian19954321 a întrebat:

Imi place o fata si nu stiu cum sa vorbesc cu ea, cum sa o cuceresc, va rog dati-mi multe sugestii sad chiar o iubesc cryingsad astept raspunsurile vostre! multumesc!

2 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut,
Pana sa o iubesti mai ai,sunt multe care nu le intelegi.
Inainte de toate,vorbeste cu ea cum vrei.
Porneste de la un simplu buna,vezi cat de receptiva e.
Si nu mai gandi asa mult cand vrei sa vorbesti cu o fata,fi spontan,e cel mai bine.
Chiar de e sa dai gres,te alegi cu o experienta in plus.
Acum vorbeste cu ea,fie ca e pe facebuck sau face to face.
Eu ti-as recomanda face to face,o sa-i vezi reactile si poti deduce usor daca e sau nu interesata de tine.
Fi creativ,realist si nu incerca sa o impresionezi dar nici sa o plictisesti.
Cand e receptiva propune subtil o intalnire.
Daca accepta,esti pe drumul cel bun.
La intalnire fi spontan, carismatic si sincer.
Evita sa fi tipul timid care abia scoate doua vorbe sau tipul care vorbeste despre locul de munca, despre meciul de aseara sau despre cum functioneaza un motor diesel.
Zambeste-i, priveste-o in ochi si fi atent la ea.
Sigur iti va transmite niste semnale, sper sa le intelegi.
Succes!

| Emilian24 a răspuns:

Daca vrei sa o cuceresti cand te mai intalnesti cu ea intreab-o ce face, zambeste-i de fie are data cand o vezi, spune-i glume si dupa mai mult timp cand crezi ca eeti pregatit spune-i ca o iubesti si vei vedea rezultatul