| anonim_4396 a întrebat:

Imi place sa compun poezii despre orice, in special despre dragoste.Stiti vreun ziar online sau vreo publicatie unde le-as putea publica? Pana acum am publicat doar in revista scolii.

3 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Sfatul meu este să-ți faci un blog, doar a tău :D
Acolo, îți publici poeziile, iar utilizatorii care o să-ți acceseze blogul, o să-și spună părerea despre poeziile tale.

Cum se face un blog? Uite aici : http://bloguest.com/despre-blog/cum-sa-mi-fac-un-blog/!
Foarte bine faci că ai un hobby. Acest hobby este foarte frumos. Mă bucur pentru tine că ai acest talent :x

| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Fa-ti blog, vreau si eu sa vad o poezie raised eyebrows.da-mi...te rog:O3

| DaniAdrian a răspuns:

De ce nu faci ca mine? Vorbeste cu un critic literar, iar el te poate lansa in industria asta a poeziilor.