| Marilena_7549 a întrebat:

Imi poate da si mie exemple de filme precum A Walk To Remember sau Titanic...

Răspuns Câştigător
| Callme a răspuns:

Mie mi-a placut Dear John ( seamana cu A walk to remember), Remember me, Water for elephantsthinking nu mai stiulaughingSper ca te-am ajutat, pe asta le-am vazut eu deci garantez ca sunt bune

2 răspunsuri:
| DDCC a răspuns:

Te referi la filme cu povești de dragoste imposibile? Ring of the nibelungs, Tristan și Isolda, Beowulf, Ever After: A Cinderella Story, Gone with the wind, Shakespeare in love, Legend of the Fall, The Illusionist. Mai multe http://www.imdb.com/list/GYtN-lc7nzs/

| AnKa76 a răspuns:

Minte-ma frumos, O poveste incalcita(animatie), O vara, Vara trecuta(last summer), Camera 408, Singur acasa. Sper sa iti placa! Funda?