| Adina23442 a întrebat:

Îmi poate recomanda cineva vreo carte online despre dezvoltare personala?

9 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

De curiozitate: pe mulți îi auzim că vor o carte de dezvoltare personală, ce așteptări ai de la ea, ce crezi că-ți dezvoltă.

Merci pentru răspunsul pe care-l dai

| Adina23442 explică (pentru sierra1):

Auzi cică ce crezi ca dezvolta? Gândirea

| sierra1 a răspuns (pentru Adina23442):

Mă intrebi tu?
că tocamai asta te intrebasem eu

| Alex_Alex_1996_biY4 a răspuns (pentru sierra1):

Gândirea omule

| sierra1 a răspuns (pentru Alex_Alex_1996_biY4):

Dacă tu creză că citid o carte ți-ai dezvoltat gândirea, e treaba ta. E "pepsi cola" cum ar spune unii. Așa ca deconectare, de acord

| Adina23442 explică (pentru sierra1):

Ești praf frt

| sierra1 a răspuns (pentru Alex_Alex_1996_biY4):

Deci citind o carte "online despre dezvoltare personala", ne crește gândirea la un alt nivel?

| Alex_Alex_1996_biY4 a răspuns:

Cărți online nu sunt foarte multe, îți recomand să cumperi una daca tot vrei sa te dezvolți

| Adina23442 explică (pentru Alex_Alex_1996_biY4):

Dar îmi place mai mult sa citesc online pentru ca mi petrec ff mult timp pe telefon și era mai ușor