| deea_9461 a întrebat:

Imi poate sa imi spuna si mie cineva castigatorii din revista popcorn la concursul care s-a desfasurat in lunile iunie-iulie, pentru ca eu nu mai gasesc revista la magazin de pe luna august.

3 răspunsuri:
| MANDY_2679 a răspuns:

Scuze ca ma bag peste intrebarea talaughing dar de ce nu pot sa pun intrebari pe TPU? de cateva zile dau click la Trm. intrebarea dar nu se trimite

| madalina97_7913 a răspuns:

Astia sunt

Castigatorii concursului Castiga cu Popcorn.ro in luna iunie! sunt:
1. Acasandrei Ionela-gabriela (Hirlau)
2. Dugan Iuliana (Bucuresti)
3. Lazar Andreea Mihaela (Targu-Jiu)
4. Mihaila Camelia (Piatra Neamt)
5. Mihailescu Laura (Sibiu)
6. Mititelu Maria (Iasi)
7. NASTASE VIORICA-GEORGETA (BUCURESTI)
8. Simion Mihaela-paula (Tg.frumos)
9. Tarta Andrada (Gherla)
10. Vasile Andreea (Constanta)

Castigatorii concursului Castiga bilete la concertul AEROSMITH! sunt:
1. Manea Andrei (Bucuresti)
2. Musat Xenia-Oana (Bucuresti)

Castigatorii concursului Castiga bilete la concertul ELTON JOHN! sunt:
1. Cristea Andrei-Alexandru (Bucuresti)
2. Vasiliu Liliana (Voluntari)

Castigatorii concursului Concurs Editura GAMA - Mai 2010 sunt:
1. Cojocaru Maria (Targu Jiu)
2. Marina Carmen Constantin (Bucuresti)
3. Popescu Adina (Constanta)
4. SUVEJANU DELIA (BUCURESTI)
5. Toma Emilia Oana (Timisoara)

| deea_9461 explică:

Incearca sa confirmi e-mailul