| FuseBoxRadio a întrebat:

Imi poate spune cineva cum pot face un post de radio sa emita non stop free, fara sa platesc vreun server sau sa tin pc aprins... un back-up pe internet ceva, va rog ajutati`ma

Răspuns Câştigător
| ingerSedat_1707 a răspuns:

Din cunostiintele mele fara sa platesti un server pe net, nu e posibil decat daca faci tu un server de pe calculatorul tau, asta insemnand ca trebuie sa il tii deschis, sau daca inchizi calculatorul acel radio nu va putea fi ascultat!