| Coscodar_Dany_1999 a întrebat:

Imi poate spune si mie cum sa iau sala? Am emotii foarte mari, cum ar trebui sa învăț?
In ce ordine?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa incepi a invata 'LEGISLATIA RUTIERA", din scoarta in scoarta.
Stiind legislatia rutiera iti va fi extrem de usor sa faci chestionare, acum stii raspunsuile corecte si unde trebuiesc aplicate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca la sala ai emotii, unde esti singur la un calculator, nici nu vreau sa ma gandesc la oras laughing

| CosminCD a răspuns:

Salut! Fa-ti cont pe acest site https://www.scoalarutiera.ro
Sunt 4 pasi de invatare, teoria este foarte bine structurata si in mare parte din ea este si video. Intrebarile pe care le vei avea dupa ce inveti (pasul 3), sunt cele care pica. Iar la pasul 4 ai simulari de chestionare. Daca esti serios si inveti de pe acest site, mai jos de 25 de pct la sala nu poti lua. Iti doresc succes!