| anonim_4396 a întrebat:

Imi poate traduce cineva asta? Dar va rog nu cu google translate, daca nu stiti nu comentati.
Chat Rules:
1. No spamming or flooding the chat with messages. Do not type in ALL CAPS.
2. No text walls or a large paragraphs of text. Make a thread on the forum or use Pastebin/Pastie to post a large block of text.
3. No bashing or heated arguments to other people in the chat.
4. No adult (18+), explicit, or controversal messages.
5. No racist or degrading content (racial terms are not allowed).
6. No excessively cursing.
7. No advertising other sites/discord servers (Permission must be requested from Staff).
8. No referral links.
9. No begging or repeatedly asking for help in the chat, please keep question in the #help-support channel or the forums. Repeatingly asking basic questions will lead to administative action
10. No offensive names.
11. Inviting unofficial bots is NOT ALLOWED without administrative aproval, any bots that are found will be INSTANTLY BANNED without warning.
12. Do not use the @everyone / @here ping without permission.
13. Do not perform or promote the intentional use of glitches, hacks, bugs, and other exploits that will cause an incident within the community and other players.
14. Do not cause a nuisance in the community, repeated complaints from several members will lead to administrative action.
15. Do not argue with staff. Decisions are final.

Voice Chat Specific Rules:
1. No voice chat surfing or switching channels repeatedly.
2. No annoying, loud or high pitch noises.
3. Reduce the amount of background noise, if possible. Resort to push to talk in your settings to reduce the issue.
4. You will be removed if sound quality is poor to other members.

Bot Specific Rules:
1. Do not spam commands.
2. Do not play music over 30 minutes long
3. Do not use macros, hacks, etc with the bot.
4. Do not add any commands.

Please be advised if the Bot is taking a long time to process a command, please wait until it's processed
Intentionally Breaking the Bot, will lead to an instant ban.

Răspuns Câştigător
| varsanofie a răspuns:

Am încercat să traduc cum am putut mai corect, să fie pe înțelesul tuturor, sunt anumite cuvinte mai greu de adaptat textului, chiar și cu ajutorul la google este foarte dificil, anyway sper să-ți fie de folos, altfel poți face și tu câteva ajustări.

Reguli de chat:

1. Fără spam sau flood în chat cu mesaje. Nu tastați în CAPSLOCK.

2. Fără paragrafe mari de text. Deschidețiu un thread nou pe forum sau utilizați Pastebin/Pastie pentru a posta paragrafe mari de text.

3. Fără injurii cât și fără argumente de ură către alți utilizatori pe chat.

4. Fără adult (18+), mesaje explicite sau controversate.

5. Fără conținut rasist sau degradant (termenii rasiști nu sunt permiși).

6. Fără blesteme.

7. Fără campanii publicitare altor site-uri (Permisiunea trebuie solicitată de la personal).

8. Fără linkuri de referal.

9. Fără milogeală sau solicitarea în mod repetat cerând ajutor în chat, păstrați-vă întrebările pentru canalul #hel-support sau în forum. Întrebând repetat întrebări de bază va duce la acțiuni administrative.

10. Fără nume ofensive.

11. Invitând boți neoficiali NU ESTE PERMIS fără aprobare administrativă, orice boți găsiți vor fi BANAȚI INSTANT fără avertisment.

12. Nu utilizați @everyone / @ping fără permisiune.

13. Nu prezentați sau promovați utilizarea intenționată a unor glitches, hack-uri, bug-uri cât și alte explituri care vor provoca un incident în cadrul comunității și al altor jucători.

14. Nu provocați neplăceri în comunitate, plângerile repetate a mai multor membri vor conduce la acțiuni administrative.

15. Nu vâ certați cu personalul. Deciziile sunt definitive.

Reguli specifice pentru chat:

1. Nu naviga în chat, având modul vocal acticat cât și nu comuta canalele în mod repetat.

2. Fără zgomote enervante, zgomotoase sau înalte.

3. Reduceți cantitatea de zgomot de fundal, dacă este posibil. Recurgeți la push to talk în setările dvs. pentru a reduce problema.

4. Veți fi eliminați dacă calitatea sunetului este slabă pentru ceilalți membri.

Reguli specifice Bot:

1. Fără comenzi tip spam.

2. Nu redați piese muzicale mai lungi de 30 minute.

3. Nu folosiți macros, hack-uri, etc. cu botul.

4. Nu adăugați comenzi.

Vă rugăm să fiți informat dacă botul durează mult timp pentru a procesa o comandă, așteptați până când este procesată

În mod intenționat, ruperea botului, va duce la BAN instantaneu.

4 răspunsuri:
| varsanofie a răspuns:

Tradus în? Română?

| KarateKid57 a răspuns (pentru varsanofie):

Da

| varsanofie a răspuns (pentru KarateKid57):

Ok, încerc să il traduc,, sunt anumiți termeni precum flood, spam, îi lăsăm așa sau?happy