| AndreiMarian12 a întrebat:

Imi pot decalota penisul in stare fleasca, dar in erectie nu(nu ma doare cand trag dar mi se pare ca este cam stramt glandul pe capul penisului si imi este cam frica ). Poate fi fimoza?

7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Esti activ sexual? pentru ca daca nu s-ar putea sa ai fimoza

| vodami92 a răspuns:

laughing foarte tare!

| Alex007007 a răspuns:

Daca poti sa-ti duci pielea sub cap e ok, daca nu poti atunci, da, cel mai probabil ai fimoza.

| AndreiMarian12 explică (pentru Alex007007):

Cand e in stare fleasca pot sa o duc unde vreau sa zic asa. cand e in erectie, se trage putin cam greu dar cred ca daca o fac sub apa cu putin gel de dus etc o sa reusesc sa il decalotez. nu cred ca este vorba de fimoza, tu ce parere ai?

| Alex007007 a răspuns (pentru AndreiMarian12):

In aceeasi situatie am fost si eu cand eram mai mic, trebuie doar sa "belesti" mai des si pielea se va intinde.

| AndreiMarian12 explică (pentru Alex007007):

Ok,mersi frumos de raspuns