| AlexiaOprescu a întrebat:

Imi puteti da niste idei de nume interesante si mai putin folosite, de preferat englezești?
Sa fie interesanterolling on the floor

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Abbey
Abby,Addie,Adelyn,Adrianne,Alecia,Alice,Alicia,Alison,Alissa,Allyson,Amber,Anabela,Beth,Betsy,Betty,Beverly,Bonnie,Bridge,Britney,Brook,Carolina,Carolyn,Cassie,Channon,Charlotte,Chelsea,Christa,Cinderella,Cybele,Debbie,Debra,Devon,Dolores,Edith,Elaine,Eliza,Emerald,Erica,Evelyn,Faith,Fergie,Frederica,Gaby,Georgia,Glory,Goldie,Gracie,Harmony,Haven,Hazel,HeavenIvy,Janette,Jessie,JoannaJ,osephina,Judy,Julie,tKate,Kendra,Lane,Lesley,Lindsay,Louanna,Lucy,Mabel,Maggie,Malvina,Mirabela,Olivia,Patricia,Raven.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Smith (1.15%)
Jones (0.94%)
Williams (0.66%)
Taylor (0.53%)
Brown (0.51%)
Davies (0.48%)
Evans (0.39%)
Wilson (0.35%)
Thomas (0.35%)
Johnson (0.34%)
Roberts (0.33%)
Robinson (0.29%)
Thompson (0.28%)
Wright (0.28%)
Walker (0.27%)
White (0.27%)
Edwards (0.27%)
Hughes (0.26%)
Green (0.25%)
Hall (0.25%)

| AlexiaOprescu explică (pentru MihaiNicu23):

Imi plac numele. Imi poti spune si niste prenume?