| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da si mie un program de antivirus bun care sa imi detecteze toti virusi? am un program de antivirus dar nu imi scaneaza nici-un virus, dar mi se blocheaza intr-una calculatorul.

Răspuns Câştigător
| ShAd0wS a răspuns:

Avast Free antivirus cel mai bun antivirus dupa parerea mea iti da licenta la el free de pe siteul lor oficial. Funda?

| ana5 a răspuns (pentru ShAd0wS):

Avast Free antivirus am!

| ShAd0wS a răspuns (pentru ana5):

Ai bagat licenta la el?

| ana5 a răspuns (pentru ShAd0wS):

Nu stiu ca mi l-a bagat altcineva

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Avira

| sensualus a răspuns:

Detectie totala nu exista!

| ana5 a răspuns (pentru sensualus):

Ms de raspuns, oricum intrebarea a fost postata mai demult.

| iLov3pitik1 a răspuns:

Nod32 este cel mai bun. Eu il folosesc de mult timp si nu am avut nici o problema cu el si nici cu calculatorul.