| AnneM123 a întrebat:

Imi puteti recomanda ceva pentru putere? Niste pastile sau etc sa nu mai fiu asa slaba pe plan emotional? Sa scap de starile de tristete? Mersi

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Primul pas e sa nu mai asculti Bieber

| Donsavas a răspuns:

Pastile prescrie doar psihiatrul si ar trebui să consulti unul.

| HadesSs a răspuns:

Apucate de un sport, kickboxing sau ceva de contact happy

| Mynameis93 a răspuns:

Nu te vor ajuta pastilele să scapi de o problemă pe plan emoțional.Alege un psiholog.Sau,dacă nu îți e comod să vorbeşti cu străinii, vorbeşte cu unul dintre părinți sau un apropiat.Îți va face bine?

| AnneM123 explică (pentru Mynameis93):

Degeaba, vorbesc despre probleme de 1 an si nu ma ajuta vorbitu

| Mynameis93 a răspuns (pentru AnneM123):

Şi crezi că pastilele te vor ajuta pe plan psihic? Schimbă psihologul dacă nu dă roade.