| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste seriale? happy Ceva la care merita sa ma uit... Astept parerile voastre, multumeesc ^^

7 răspunsuri:
| Codeine a răspuns:

American Horror Story, The walking Dead, Supranatural, Dr.House, The 70's Show, Grey's Anatomy, Dexter etc dacă vrei mai multe caută pe vplay.

| positivity a răspuns:

Ceva care să merite să te uiți la el, zici?
Ei bine, mie mi-a făcut plăcere să vizionez „House MD"; cu toate că este despre cazuri ciudate și doctori este un serial destul de impresionat! Ți-l recomand și ție!
Altceva, ar mai fi și mărețul serial „The Vampire Diaries" (sigur ai auzit de el, pentru că este destul de cunoscut)! E interesant și nu ai cum să te plictisești când îl vizionezi!
Ar mai fi și „The Carrie Diaries". Faza nașpa la acest serial este că doar primele episoade sunt traduse în română, restul sunt în engleză.
Alt serial care pe mine una m-a lăsat cu gura căscată, este „FlashForward". Este serialul meu preferat, îl iubesc!
Le recomand pe toate!

| Bianca306 a răspuns:

Sa te uiti la carcotasii la prima tv 20:30 miercurea ca sunt buni rau

| perladunarii a răspuns:

Salut
Fringe, MD House, Breaking Bad, How I met your mother, it's allways sunny in Philadelphia, hpw to make it in america!

| ElleAhx a răspuns:

Grey's anatomy
Pretty little liars
The vampire diaries
The secret circle
American horror story
Game of thrones
Arrow
House M.D.
Heroes
Supernatural
Gossip girl
One tree hill
10 things I hate about you
Misfits
Prison break
The lying game
Revenge
Awkward

Sper ca te-am ajutat big grin

| erzabadgirl08 a răspuns:

Seriale coreene ai incercat? Mie imi plac mult, te poti uita pe site-ul asta
http://www.serialesubtitrateonline.info/tv-shows

| Andreea_4752 a răspuns:

Ti-as recomanda un film:Coana mare 2 laughing

Seriale: Trasnitii.