| MyAngelT a întrebat:

Îmi puteți recomanda un site cu psihologi online gratuit? Am nevoie urgenta. Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ăia din realitate nu mai sunt la modă?

| aXy99 a răspuns (pentru T0T):

Poate nu are bani.

| T0T a răspuns (pentru aXy99):

Că și-ar pierde cineva timpul cu ea, așa cum ar face un psiholog în realitate, fără bani.

| DeliNes a răspuns:

Poti sa cauti pe google "Psiholog online", o sa gasesti mai multe pagini, unii folosesc si skype pentru a face videochat. Nu stiu sigur ce sa-ti recomand, uitate pe mai multe situri si alege pe cel care iti place mai mult