| XxDulcikaxX a întrebat:

Imi puteti spune cum este liceul HCC din Alba Iulia...raspuns urgent...

4 răspunsuri:
| Araia a răspuns:

Slab.

| TinyPearl a răspuns (pentru Araia):

Nu e un liceu slab. Eu am terminat la HCC acum 2 ani, iar acum studiez in Marea Britanie. Si ca mine sunt multi de acolo.

| AromadeVanilie a răspuns (pentru Araia):

Ai studiat acolo ca sa spui ca e slab? e un liceu foarte bunwinking

| TinyPearl a răspuns:

Revenind la intrebarea ta, e un liceu competitiv. Experienta liceului depide de elev. Daca iti place si vrei sa inveti, atunci e un liceu potrivit pentru tine. Iti exploateaza potentialul, asta imi place la el happy Daca ai intrebari mai specifice, spune.