| rosmery a întrebat:

Imi puteti spune daca s-au facut ecranizari dupa romanele Sandrei Brown?
puteti face si un top al romanelor de dragoste ale sandrei brown?

3 răspunsuri:
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Au fost ecranizate Mătase franţuzească(French Silk-1994) şi Paravanul de fum(Smoke Screen-2010) însă filmele sunt doar bazate pe romanele ei, nu respectă întru totul acţiunea cărţilor... Un top e greu de realizat, fiecare cu gusturile lui, mie mi-au plăcut mai mult Exclusiv, Şarada, Imaginea din oglindă, Eden Pass, Martora şi câteva cărţi apărute mai recent, cu mai multă acţiune poliţistă-Confidenta nopţii, Căutări periculoase, Spaima, Invidie

| georgiana9419 a răspuns:

Citeste si "Sa nu trimiti flori"(send no flowers); "Copilul nascut joi" sau "Eden pass"...sunt foarte frumoase

| georgiana9419 a răspuns (pentru georgiana9419):

Si Juramantul uitat