| ralucaralu a întrebat:

Imi puteti spune exact pe unde trec daca merg de la Sibiu la Balea Lac, iar de acolo la Castelul Bran?(si ce ape trec)Dau fundita.

2 răspunsuri:
| Goofy77 a răspuns:

Sibiu
Caciulata
Valcea
Pitesti( la iesirea de pa dealu negru pana sa o iei pe sub pod pe centura pitestiului faci stanga)
Barajul vidraru
Transfagarasan
Balea lac
returPitesti
Rasnov
pana in Rasnov este Branul
succes si distractie placuta pup

| Andr33a_7806 a răspuns:

Stiu doar ca e foarte incurcat. Am fost si eu pe la Balea Lac si am ajuns prin jud. Arges. Ne-am pierdut pe acolo. Am intrebat niste oameni iar unii au fost foarte draguti si ne-au aratat ei drumul.
Sincera sa fiu nici nu mai stiu cum si pe unde am mers. Intr-adevar am trecut si prin Bran (lihniti de foame).
As vrea sa iti fiu de ajutor dar tinand cont de faptul ca ne-am ratacit pe drum laughing.